Jasminka.cz - internetové knihkupectví Položek v košíku položek v košíku 0 0
Vyhledávání:

Hlavní stránka > The Words in My Hand


 

 


Glasfurd Guinevere: The Words in My Hand


Glasfurd Guinevere: The Words in My Hand Doporučená cena: 259,- Kč
Naše cena: 233,- Kč
(sleva 10 % - ušetříte 26 Kč)

Autor: Glasfurd Guinevere
Druh vazby: Knihy - paperback
Počet stran: 416
Rozměr: 128 x 198 mm
Stav: Výprodej - poslední kusy
Datum odeslání: viz. obchodní podmínky

ISBN: 978-1-473-61787-2
EAN: 9781473617872
Nakladatelství: Bohemian Ventures, spol. s r.o.
Sdílejte na Facebooku


A young servant girl desperate to learn. An ambitious philosopher in search of the truth. A story lost from history. Set against the backdrop of the Scientific Revolution, a time of change but also of great danger, The Words In My Hand is a debut novel of harrowing beauty, in the vein of Girl With A Pearl Earring and The Miniaturist.

 

Zatím nikdo nehodnotil.

Hodnotit
Hodnocení knihy

Počet hvězdiček

Jméno:
Hodnocení:
Zrušit


 

 

 

Ks:

 

 

 

 

© 2000 - 2021 Jasminka.cz