Jasminka.cz - internetové knihkupectví Položek v košíku položek v košíku 0 0
Vyhledávání:

Hlavní stránka > Airside: The ´unputdownable´ high-octane airport thriller from the author o



Swallow James: Airside: The ´unputdownable´ high-octane airport thriller from the author o


Swallow James: Airside: The ´unputdownable´ high-octane airport thriller from the author o Doporučená cena: 279,- Kč
Naše cena: 237,- Kč
(sleva 15 % - ušetříte 42 Kč)

Autor: Swallow James
Druh vazby: Knihy - paperback
Počet stran: 415
Rozměr: 130 x 198 mm
Vydáno: 2022-12-08
Stav: Skladem v externím skladu
Datum odeslání: Do týdne


EAN: 9781802791754
Sdílet na Facebook Sdílejte na Facebooku


From the author of NOMAD comes an action-packed thriller perfect for fans of Lee Child's Jack Reacher and Mark Dawson. Two million in cash. Nowhere to run. Nothing left to lose. Would you risk it? Today is the worst day of your life.The deal you risked it

 

Zatím nikdo nehodnotil.

Hodnotit
Hodnocení knihy

Počet hvězdiček

Jméno:
Hodnocení:
Zrušit


Nabízené knihy od stejného autora(autorky):
Swallow James: Dark Horizon
Swallow James: Hacker
Swallow James: Odplata
Swallow James: Psanci
Swallow James: Rogue
Swallow James: Star Trek: Epilog osudu 2/3
Swallow James: Star Trek: Picard - Temný závoj
Swallow James: Star Trek: Titan – Syntéza
Swallow James: Stín



© 2000 - 2024 Jasminka.cz