Jasminka.cz - internetové knihkupectví Položek v košíku položek v košíku 0 0
Vyhledávání:

Hlavní stránka > Elizabeth Acevedo


Elizabeth Acevedo


Acevedo Elizabeth: Se špetkou skořice
Acevedo Elizabeth: Se špetkou skořice
Oceňovaný young adult román bestsellerové autorky konečně v češtině. Středoškolačka Emoni se stará o malou dcerku, a i když jí se vším pomáhá milovaná ... více o knize

Naše cena: 269,- Kč - (sleva 10 %)
Acevedo Elizabeth: With the Fire on High
Acevedo Elizabeth: With the Fire on High
A delicious, evocative story' THE GUARDIAN From the author of THE POET X comes a sumptuous prose novel, perfect for fans of Angie Thomas' On ... více o knize

Naše cena: 233,- Kč - (sleva 10 %)

 



© 2000 - 2022 Jasminka.cz