Jasminka.cz - internetové knihkupectví Položek v košíku položek v košíku 0 0
Vyhledávání:

Hlavní stránka > While My Eyes Were Closed


 

 


Green Linda: While My Eyes Were Closed


Green Linda: While My Eyes Were Closed Doporučená cena: 279,- Kč
Naše cena: 251,- Kč
(sleva 10 % - ušetříte 28 Kč)

Autor: Green Linda
Druh vazby: Knihy - paperback
Počet stran: 416
Rozměr: 127 x 196 mm
Vydáno: 2016-05-05
Stav: Výprodej - poslední kusy
Datum odeslání: viz. obchodní podmínky

ISBN: 978-1-78429-281-2
EAN: 9781784292812
Nakladatelství: Bohemian Ventures, spol. s r.o.
Sdílejte na Facebooku


THE #1 EBOOK BESTSELLER. 'A beautifully crafted novel of knife-edge suspense' Amanda Prowse. A nail-biting psychological drama for fans of Room, Behind Closed Doors and Between You and Me.

 

Zatím nikdo nehodnotil.

Hodnotit
Hodnocení knihy

Počet hvězdiček

Jméno:
Hodnocení:
Zrušit


 

 

 

Ks:

 

 

 

 

© 2000 - 2021 Jasminka.cz