Jasminka.cz - internetové knihkupectví Položek v košíku položek v košíku 0 0
Vyhledávání:

Hlavní stránka > Amy Snow: The Richard & Judy Bestseller


 

 


Reesová Tracy: Amy Snow: The Richard & Judy Bestseller


Reesová Tracy: Amy Snow: The Richard & Judy Bestseller Doporučená cena: 279,- Kč
Naše cena: 251,- Kč
(sleva 10 % - ušetříte 28 Kč)

Autor: Reesová Tracy
Druh vazby: Knihy - paperback
Počet stran: 576
Rozměr: 128 x 198 mm
Vydáno: 2015-04-09
Stav: Výprodej - poslední kusy
Datum odeslání: viz. obchodní podmínky

ISBN: 978-1-78429-145-7
EAN: 9781784291457
Nakladatelství: Bohemian Ventures, spol. s r.o.
Sdílejte na Facebooku


Unlock the secret with the Richard and Judy bestseller. 'My favourite novel of last year' Lucinda Riley. Perfect for fans of The Seven Sisters, The Lake House and Dinah Jefferies' The Tea Planter's Wife. Discover more from Tracy Rees with her next heartwarming historical mystery, Florence Grace.

 

Zatím nikdo nehodnotil.

Hodnotit
Hodnocení knihy

Počet hvězdiček

Jméno:
Hodnocení:
Zrušit


 

 

 

Ks:

 

 

 

 

© 2000 - 2021 Jasminka.cz